Size ve Müşteri İlişkilerinize En Uygun Türkçe CRM

İş tarihi boyunca işin en önemli yönlerinden biri müşteri ilişkileri olmuştur. Kolay CRM yazılımını kullanmanın birçok nedeni vardır. Müşteri ilişkileri bir işletmenin vazgeçilmez bir unsuru olduğundan, insanlar bunu yapmanın en iyi yolunu bulmak ister. Bunu yıllarca süren deneyimlerinizden anlayabilirsiniz, ancak bu çözümleyebilmek için gereken zamana kadar kolay yolu bularak, Kolay CRM kullananlar ileriye gitmiş olacaklardır.

Mobil Olabilirlik

 

Verileriniz sizinle birlikte seyahat ediyor mu? Aksi halde, kullanıcılarınızın bilgiye ulaşma olasılığı daha düşüktür. Bu da sizi acil durumlarda zora sokabilir. Oysa ki Kolay CRM’e akıllı telefonlardan, tabletlerden erişilebilir ve masaüstü/dizüstü bilgisayarlar ile veri tabanında bulunan bilgilerle senkronize çalışabilir.

Kullanıcılarınız tüm gün akıllı telefonlarından çalışıyorsa, yalnızca Windows tabanlı bir uygulama büyük olasılıkla size sorun çıkaracaktır. Satış ekibinizin her an ve her şartta bilgiye ulaşmak zorunda ise, % 100 bulut tabanlı yazılımımız tam olarak size göredir.

SİZİN İÇİN TASARLANDI

 

İhtiyacınız olan özel alanları içeren bir sistem oluşturmak önemlidir. Giriş ekranlarının verimli bir iş akışıyla tasarlanması, kullanıcılarınızın başarısının anahtarıdır. Bu sistem kullanıcılar için işleri kolaylaştırıyor ve onlar için etkili oluyorsa, ihtiyaç duyduğunuz verileri girme olasılıkları daha yüksektir. Ayrıca, işinizi düzgün bir şekilde yürütmeniz için gereken yönetim raporlarını almayı da başarabilirsiniz.

Kolay CRM’e  uzmanlığıyla size özel bir sistem kurması için zaman ayırın. Kendi başınıza doküman oluşturmak ve bunları takip etmek  şuan için belki kolaydır, ancak veriler biriktikçe kendinizi zorlu bir okyanusun ortasında bulmanız da kolaydır. Kolay CRM deneyimi istediğiniz tüm verileri anında ve güvenle bu okyanusta bulabilmenizi sağlar.

Doğru CRM

Bir araç almak istediğinizde, önceliğiniz size uygunluğudur. Beş kişilik bir aile iseniz , muhtemelen 2 kapılı spor bir araba bakmıyorsunuzdur. Aynı şekilde bekar ve araba sürmeyi seviyorsanız minivan araçlardan uzaklaşacaksınız. CRM çözümünüz size uygun olmalıdır. Yanlış seçimler sizi geri dönüşü olmayan bir yola sürükler. Dönüşünüz olsa bile zaman kaybı sorunu baş gösterecektir.

Uzmanlarımız neye ihtiyacınızın olduğu konusunda sizin en önemli yardımcınızdır. İş akışlarınıza yapılan profesyonelce yaklaşımlar, size ve şirketinize başarı kattığı kadar çalışanlarınıza motivasyon, müşterilerinize de memnuniyet sağlar.

      Siz de Kolay-CRM’i ücretsiz denemek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir