Türkçe Kolay CRM mi? Diğer Yöntemler mi?

Türkçe Kolay CRM yerine ilk başta ofis uygulamaları ile müşteri ilişkileri yönetimi yapmak isteyebilirsiniz. Tekliflerinizi oluşturabilirsiniz, iletişim bilgilerini alabilirsiniz. Peki ya  daha ölçeklenebilir araçlara ihtiyaç duyarsanız?

Verimsizlik ve zaman kaybıyla ilk ve hızla yok olacak olan kazancınızdır. Diğer uygulama dosyaları bazen yararlı olabilir; çok sık müşteri yönetimi, faturalandırma ve öğe listesi oluşturma gibi alanlarda kullanabilirsiniz. Ancak dünyanın en iyi bilinen elektronik tablosu dahi bu alanlarda kısa ömürlü oluyor  ve Kolay CRM yazılımı ile karşılaştırıldığında çok geride kalıyor.

BİLGİ HERŞEYDİR

 

Zaman zaman Excel, dünyanın en kötü CRM aracı olarak da adlandırılır. Çünkü bunun için tasarlanmamıştır. Excel ile müşteri veya iletişim bilgilerini kolayca girebiliyor olmanıza rağmen müşterileriniz kim?, profili hakkında ne biliyorsunuz?, şirketiniz için ne kadar değerlidir? gibi bilgilerle ulaşamazsınız. Ulaşsanız dahi bunu anında yapabiliyor musunuz?

Tamamen Türkçe olan Kolay CRM ile müşterilerinizin ihtiyaçlarını daha iyi karşılayabilir, onları daha iyi analiz edebilir ve daha iyi satış sonuçları elde edebilirsiniz.

ZAMAN YERİNDE DURMAZ

 

Sadece standart ofis uygulamaları ile iletişimlerinizi yönetimi zaman alır. Satış sonuçlarınızı faydalı istatistiklerde görselleştirmek istiyorsanız, hızlı bir şekilde çalışmaya başlayabilirsiniz: doğru verileri seçmek, satırlar ve sütunlar oluşturmak, bir grafik oluşturmak ve bir format seçmek – bir çubuk grafik mi olmalı yoksa güzel bir pasta grafiğini mi tercih edersiniz? Kolay CRM ile bunu en hızlı şekilde isteğinize göre seçersiniz.

Diğer uygulamalarda teklif oluşturduğunuzda, her işlemi en baştan ve otomatik hale getirme imkanı olmadan, el ile yapmanız gerekir. Ve unutmayın: otomatik olarak yapılmayan şey kimi zaman ya unutulur ya da kusurlu olur.

İŞBİRLİĞİ

İşbirliği yapabilme yeteneğinin sınırlı olması sorun teşkil eder. Tabii ki ofis uygulamaları ile dosyalarınızı paylaşabilirsiniz, ancak bağımsız sürümünde değil. Bu, birden çok kullanıcının aynı dosyayı aynı anda düzenlemesine izin vermez. Başka bir deyişle,biri tarafından düzenlenmekte veya güncelleştirilmekte olan bir dosyaya erişmek için acil bir gereksiniminiz varsa, oturmanız ve sıranızı beklemeniz gerekir.

Sıra beklemek “hızlı” ve “pratik” kelimelerinin ilk akla gelen karşılığı değildir. Muhtemelen sonuncusu da değildir. Kolay CRM ise hızlı ve pratik olamasının yanı sıra doğru ve detaylı müşteri bilgilerinin ana kaynağıdır.

      Siz de Kolay-CRM’i ücretsiz denemek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir