Kolay CRM Müşteri İlişkileri Yönetimi Modülleri

Tamamen Türkçe Müşteri İlişkileri Yönetimi olarak tasarlanan Kolay-CRM şirketinizin tüm yönetiminde sizin en büyük yardımcınız olurken, diğer yandan da doğru, güvenilir ve hızlı bir şekilde istediğiniz tüm bilgilere ulaşmanızı sağlar. Kolay-CRM ‘in içerisinde bulundurduğu standart olarak ulaşabileceğiniz modüller; Pano, Müşteri Adayları Modülü, Firmalar Modülü, Kişiler Modülü, Tedarikçiler Modülü, Fırsatlar Modülü, Aktiviteler Modülü, Tedarikçi Siparişleri, Ürünler Modülü, Teklifler Modülü, Siparişler Modülü, Cari Hesaplar Modülü, Görevler Modülü (İş Listesi), Takvim ve Raporlama şeklindedir.

Ancak uzmanlarımızın hazırlamış olduğu esnek altyapı sayesinde özelleştirmeler ile Kolay CRM, sizin tüm ihtiyaçlarınıza cevap verir.

Pano

Sisteme giriş yapıldığında Toplam Müşteri Adayı Adeti, Toplam Firma Adeti, Toplam Kişi Adeti, Toplam Fırsat Adeti, Sektör bazında Firma Sayıları, Aşama Bazında Fırsatlar, Geçerlilik Tarihi Bazında Teklifler, Durum Bazında Müşteri Adayları, Güncel Siparişler gibi sayısal bilgilerin görüldüğü gösterge panelidir. Bu panel dinamik olup isteğe göre revize edilebilmektedir.

Müşteri Adayları Modülü

Görüşülen tüm müşteri adaylarının bilgilerinin girildiği ve yönetildiği modüldür. Müşteri adayı müşteriye dönüştüğü anda sistem otomatik olarak müşteri adayından kişi ve firma oluşturabilmektedir.

Firmalar Modülü

Firma bilgilerinin girildiği ve yönetildiği modüldür. Firmalar ile ilgili kişiler, fırsatlar, aktiviteler, teklifler, siparişler, notlar ve dokümanlar sistem üzerinden yönetilebilmektedir.

Kişiler Modülü

Kişi bilgilerinin girildiği ve yönetildiği modüldür. Kişi ile ilgili aktiviteler, fırsatlar, teklifler, notlar ve dokümanlar sistem üzerinde yönetilebilmektedir.

Tedarikçiler Modülü

Tedarikçi bilgilerinin girilip yönetildiği modüldür. Tedarikçiler ile ilgili ödeme bilgileri de tutulabilmektedir.

Fırsatlar Modülü

Müşterilerimizle ilgili tüm iş fırsatlarını girebileceğimiz ve takip edebileceğimiz modüldür. Fırsatın olasılığı, aşamaları, fırsatla ilgili yapılan aktiviteler, fırsatla ilişkili teklifler, ürünler, notlar ve dokümanlar sistem üzerinde takip edilmektedir.

Aktiviteler Modülü

Etkinlikler ve görevler gibi aktivitelerin yönetilebileceği modüldür.

Tedarikçi Siparişleri

Tedarikçilere verdiğimiz siparişlerin takip edildiği modüldür.

Ürünler Modülü

Ürünler ile ilgili bilgilerin ve stok miktarlarının tutulduğu modüldür.

Teklifler Modülü

Hazırlık aşamasında veya verilen tüm tekliflerin tutulduğu, yeni tekliflerin belirlenen şablonda oluşturulabildiği ve müşteriler ile ilişkilendirilebildiği ve onaylandığı anda siparişe dönüştürme işleminin yapılabildiği modüldür.

Nasıl teklif oluşturalacağını öğrenmek için tıklayınız…

Siparişler Modülü

Tüm siparişlerin girildiği ve yönetildiği modüldür.

Nasıl sipariş oluşturulacağı hakkında detaylı bilgi edinmek için tıklayınız…

Cari Hareketler Modülü

Müşteriler ve tedarikçiler ile ilgili tahsilat, ödeme, alış ve satış faturalarının takip edildiği modüldür.

Cari Hareketler hakkında detaylı bilgi edinmek için tıklayınız…

İş Listesi

Sistem kullanıcılarına yeni görevlerin atanabildiği ve tüm görevlerin takip edildiği modüldür.

Takvim

Kişinin kendisinin ve kendisine bağlı tüm personelin etkinliklerini takip edebildiği ortak takvim modülüdür.

Raporlama

Sistem üzerinde bulunan modüllerdeki veriler farklı filtrelere göre view oluşturulup excele alınabilmektedir. Ayrıca raporlar bölümünden dinamik liste tipi, grafik tipi ve bileşen tipi şeklinde raporlar oluşturulabilmek ve panoya eklenebilmektedir.

    Sizde Kolay-CRM ile tanışmak için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir